Wypożyczalnia samochodów sportowych Kielce

Dla miłośnika sportowych samochodów, którego nie stać na ich zakup, możliwość przejażdżki autem takim jak Porsche 911 Carrera 4S, Mercedes A45S AMG lub Dodge Challenger SRT Hellcat to ogromne marzenie. Nasza wypożyczalnia samochodów sportowych umożliwia jego realizację. Dzięki nam zasiądziesz za kierownicą supersamochodów klasy premium, którymi zawsze chciałeś się przejechać w Kielcach i na świętokrzyskich drogach.

Zadzwoń do nas i wypożycz auto np. na weekend, by móc przetestować jego możliwości i swoje umiejętności. Zapraszamy także, jeśli interesuje Cię sportowy samochód do ślubu lub potrzebujesz auta na inne wyjątkowe uroczystości. Wypożyczalnia aut sportowych Warkot kieruje również ofertę do osób i przedsiębiorstw, które chciałyby wykorzystać nasze samochody do celów zawodowych i komercyjnych – na przykład na sesję zdjęciową lub event firmowy.

Wypożycz auto w Kielcach

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW LUKSUSOWYCH KIELCE

Wybierz się na świętokrzyskie trasy w jednym z naszych sportowych super samochodów. Możesz spędzić czas na drogach w Kielcach lub zorganizować sobie rajd po województwie.

Odwiedź okolice Gór Świętokrzyskich lub udaj się na przejażdżkę do Sandomierza. Przy okazji poznaj bliżej Baranów Sandomierski albo Ujazd z ruinami zamku Krzyżtopór, a jeśli wolisz coś bliżej Kielc – zdecyduj się na przykład na Chęciny. Świętokrzyskie ma mnóstwo urokliwych i intrygujących miejsc, które warto zobaczyć. Jeśli interesuje Cię turystyczne zwiedzanie samochodem, to bardzo dobre miejsce do tego rodzaju eskapad. Dzięki naszej wypożyczalni aut sportowych będziesz mógł czerpać dodatkową przyjemność także z jazdy luksusowym samochodem premium.

WYNAJEM SAMOCHODÓW SPORTOWYCH KIELCE

Miłośnicy superszybkich aut sportowych w wypożyczalni Warkot mogą zdecydować się na wynajem:

Porsche 911 Carrera 4S
Mercedes A45S AMG
Chevrolet Camaro 2SS Fifty
Dodge Challenger SRT Hellcat
Audi R8 Decennium

Oferujemy wypożyczenie bez kaucji i bez limitu kilometrów. Cena jest uzależniona od okresu wypożyczenia. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty na wynajem sportowych samochodów w Kielcach.

AUTO DO ŚLUBU KIELCE

Wypożyczalnia Warkot udostępnia także samochody do ślubu. Jeśli planujesz wesele i ślub w Kielcach lub na terenie województwa świętokrzyskiego, skontaktuj się za nami, aby zapoznać się z naszą ofertą. Auta sportowe są coraz chętniej wykorzystywane, by zapewnić nowożeńcom i ich gościom dodatkowe emocje w tym szczególnym dniu.

Pojawienie się luksusowego samochodu sportowego pod kościołem lub domem weselnym gwarantuje niezapomniane wrażenia dla wszystkich uczestników wydarzenia. Jeśli chcesz, by któryś z oferowanych przez nas modeli pojawił się na Twoim weselu, zadzwoń do nas lub napisz – przedstawimy Ci naszą ofertę.