Sportowe samochody

Przejażdżka sportowym samochodem może być nie lada przeżyciem. Warkot i moc silnika, niesamowite
przyspieszenie oraz szybkość, smukła linia nadwozia, komfort luksusowego wnętrza i ekskluzywny charakter –
 to wszystko sprawia, że sportowe auta rozpalają wyobraźnię. Móc osobiście doświadczyć prowadzenia tego
rodzaju samochodu to marzenie wielu miłośników motoryzacji. I wcale im się nie dziwimy!

Mercedes A45S AMG

Mercedes A45S AMG

Małe nie znaczy, że wolne. Idealnie dowiódł tego nowy model A45s AMG. To 2 litrowe turbo potrafi przyprawić o niesamowite emocje, rozpędzając się do 100km/h w jedyne 3,9s oraz posiadając prędkość maksymalną 270 km/h.

Chevrolet Camaro SS „Fifty”

Chevrolet Camaro SS „Fifty”

Model Fifty to stworzona specjalnie na 50-lecie marki Chevrolet, limitowana wersja kultowego amerykańskiego klasyka.

Dodge Challenger SRT HELLCAT

Dodge Challenger SRT HELLCAT

Pod maską gości prawdziwy potwór, czyli silnik 6.2 Hemi V8 o mocy – uwaga! – 707 KM!

Porshe 911 Carerra 4S

Porshe 911 Carerra 4S

Nie ma osoby, która nie znałaby tego modelu Legendarne 911 w nowej odsłonie z jeszcze mocniejszym silnikiem! Dzięki pakietowi Sport Chrono i systemowi Launch Control nowe 911 Carrera 4S przyspiesza od 0 do 100 km/h w zaledwie 3,4 sekundy.

Audi R8 V10 Decennium

Audi R8 V10 Decennium

Masz ochotę przejechać się samochodem Iron Mana? Nasza wypożyczalnia samochodów sportowych oferuje możliwość wypróbowania specjalnej wersji tego modelu. Zdecyduj się na jego wypożyczenie i sprawdź, co potrafi, już teraz!

Sportowe samochody to maszyny z duszą. To auta napędzane nie tylko benzyną, ale i pasją ich konstruktorów, właścicieli i kierowców. Jest w tych samochodach coś takiego, co przyciąga do nich nawet osoby, które nie interesują się motoryzacją. Zazdrosne spojrzenia innych kierowców i oglądający się za siebie przechodnie to coś normalnego. Sportowe samochody to prawdziwe obiekty pożądania, które zwracają na siebie uwagę wszędzie tam, gdzie się pojawią.

Każde sportowe auto prowadzi się nieco inaczej. Poszczególne modele różnią się od siebie dynamiką, zwrotnością, mocą silnika. Jedne są szybsze, inne bardziej luksusowe, jeszcze inne kuszą wyposażeniem. Ale nie chodzi tylko o to, co się kryje pod maską. Równie ważna co wnętrze jest stylistyka auta – jego sylwetka, kształt, nawet kolor karoserii. Sportowy samochód musi budzić skojarzenia z prędkością, ale i zachwycać swoim designem. Auta te często projektowane są też tak, że ich wygląd wyprzedza epokę. Często mogą być też synonimem luksusu i blichtru niedostępnego dla przeciętnego obywatela. Dzięki nam to może być również Twoje doświadczenie.

Nasza wypożyczalnia samochodów sportowych pozwala zakosztować przyjemności z prowadzenia tego rodzaju aut. Ty też możesz zaliczyć przejazd sportowym samochodem i to bez konieczności jego zakupu. Umożliwiamy wynajem aut sportowych takich jak Porsche 911 Carrera 4S, Mercedes A45S AMG, Ford Mustang GT Cabrio, Chevrolet Camaro 2SS Fifty, Dodge Challenger SRT Hellcat, a nasza flota jest stale rozwijana i poszerzana. Sprawdź nasze luksusowe samochody sportowe. Jako miłośnicy tych aut zachęcamy: nie czekaj – wybierz ten, którym zawsze chciałeś się przejechać i spełnij swoje marzenia!