Wynajem Porsche 911 Carrera 4S

Długo oczekiwana perełka już jest. Klasyk to klasyk cóż można powiedzieć. Najnowsza odsłona kultowej 911’stki z jeszcze mocniejszym silnik oraz najbogatszym wyposażeniem.

Porsche 911 Carrera 4S to absolutne cudo wśród samochodów luksusowych. To już ósma generacja tego modelu – prawdziwe połączenie klasyki z nowoczesnością. Nowe, odświeżone auto nawiązuje swym designem do poprzedników, uwspółcześniając dawną stylistykę.

To niby ten sam samochód co wcześniej, ale jego sylwetka jest jednak bardziej wyrazista, bardziej dopracowana i… bardziej doskonała. Znak szczególny? Między innymi charakterystyczny pas świetlny, biegnący przez cały tył. Prędkość maksymalna? Aż 306 km/h. Przyspieszenie do setki 3,4 sekundy, a do 160 km/h – 8,3 sekundy.

CENNIK PORSCHE 911

24h

2600 zł brutto.

48h

4600 zł brutto.

72 h

6500 zł brutto.

7 dni

10000 zł brutto.

Porsche 911 Carrera 4S – wynajmij i ciesz się jazdą

Żadna wypożyczalnia samochodów Porsche nie byłaby kompletna bez tego modelu. Zresztą, wypożyczalna samochodów sportowych, w której brakowałoby Porsche 911 Carrera 4S lub Porsche 911 Carrera 4S Cabrio, wiele by na tym traciła. To fenomenalne auto i jego wypożyczenie sprawi Ci mnóstwo przyjemności. Doskonale sprawdzi się przy wypadzie na weekend, na kilkudniowej wycieczce lub po prostu na parugodzinnej przejażdżce. Oferując Ci wynajem Porsche 911, doskonale wiemy, jak kusząca jest to propozycja.

Porsche 911 Carrera 4S ma ośmiostopniową skrzynię biegów. Dzięki niej samochód lepiej spełnia rygorystyczne normy emisji spalin, a także bardziej ekonomicznie zużywa paliwo. To pod tym kątem zoptymalizowano ten model. Ale to przede wszystkim niesamowita precyzja prowadzenia, jeszcze większy komfort niż w przypadku poprzednika, super osiągi i fantastyczna wydajność sprawią, że jak tylko usiądziesz za kierownicą, nie będziesz mógł się od tego auta oderwać. Porsche 911 Carrera 4S czeka na Ciebie w naszej wypożyczalni.

Porsche 911 Carrera 4S – auto do ślubu

Model ten to także jedno z najlepszych aut premium na wesele. Tak elegancka sylwetka i rasowy, sportowy charakter czynią z Porsche 911 Carrera 4S znakomity wybór, gdy interesuje Cię luksusowy samochód do ślubu. Rewelacyjnie nadaje się on zarówno na samą uroczystość, jak i na ślubną sesję zdjęciową.

To kultowe auto zrobi wrażenie na wszystkich gościach weselnych. Na długo zapadnie uczestnikom wesela w pamięć, gwarantując niesamowite wspomnienia. Wybierz to auto do ślubu na wypożyczenie, a z pewnością nie będziesz zawiedziony. Z Porsche 911 Carrera 4S ten szczególny dzień będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.

Ile kosztuje wynajem Porsche 911 Carrera 4S?

Chciałbyś usiąść za kierownicą Porsche 911 Carrera 4S i wypróbować, jak to niesamowite auto sprawdza się w praktyce? Zastanawiasz się, ile kosztuje wynajem Porsche? Sprawdź nasz cennik.

Oferujemy wynajem samochodów sportowych na bardzo atrakcyjnych warunkach – tanio i bez kaucji. Nasze samochody są w pełni sprawne technicznie i regularnie przechodzą przeglądy, dzięki czemu są bezpieczne i komfortowe.

Cena za wynajem auta takiego jak Porsche 911 Carrera 4S zależy od okresu wypożyczenia. Zachęcamy do kontaktu. Wypożycz to auto i zakochaj się w nim już dziś!