Wynajem Dodge Challenger SRT Hellcat

Gotowy na niezapomniane emocje? Na pewno? Pod maską gości prawdziwy potwór, czyli silnik 6.2 Hemi V8 o mocy – uwaga! – 707 KM! Poniżej garść informacji o tym niezwykłym samochodzie.

Nasza wypożyczalnia samochodów sportowych umożliwia wynajem Dodge Challengera SRT Hellcata. Pod jego maską gości prawdziwy potwór, czyli silnik 6.2 Hemi V8 o mocy – uwaga! – 707 KM! Taka wartość klasyfikuje się do ligi supersamochodów z Lamborghini Aventador czy też Ferrari F12 Berlinetta.

Napęd kierowany jest naturalnie na tylną oś za pośrednictwem 8-biegowego automatu. Dodge Challenger SRT Hellcat został również wyposażony w system Drive Modes, który pozwala dostosować pracę auta do indywidualnych preferencji.

CENNIK DODGE CHALLENGER SRT HELLCAT

24h

1490 zł brutto.

48h

2690 zł brutto.

72 h

3690 zł brutto.

7 dni

5990 zł brutto.

Dodge Challenger – wynajem auta, które wzbudza emocje

Dodge Challenger SRT Hellcat z 2017 r. to reprezentant trzeciej generacji tego modelu – już po lekkim liftingu. To auto na wypożyczenie ma typowo amerykański charakter. Z zewnętrz to prawdziwy przedstawiciel samochodów luksusowych. Czerwony lakier, aerodynamiczna sylwetka, dość agresywny wygląd – takie auta od razu robią wrażenie. W środku jest już bardziej surowo, a do tego dość ciasno, ale przyjemność z jazdy i brzmienie silnika zdecydowanie nadrabiają jakiekolwiek braki. Cóż, to po prostu ten amerykański duch.

Rywalami Dodge Challengera są takie samochody jak Ford Mustang czy Chevrolet Camaro. W aucie od Chryslera jednostka napędowa może jednak robić dużo większe wrażenie niż u konkurencji. Dodge Challenger SRT Hellcat to samochód, który cechują naprawdę imponujące osiągi:

• 707 KM
• 0-100km/h w 3,5s

Przy takich parametrach to prawdziwy demon prędkości, a z 707 KM pod maską Challengerowi nigdy nie zabraknie mocy. Tę potęgę czuć w czasie jazdy. Wśród sportowych aut premium Dodge Challenger SRT Hellcat zdecydowanie się wyróżnia.

Wypożyczalnia Dodge Challenger SRT Hellcat na śluby i wesela

Wynajem samochodów sportowych na wesele to oryginalny i ciekawy pomysł, a Dodge Challenger SRT Hellcat z pewnością jest wdzięcznym autem do tego celu. To samochód do ślubu, który wywoła ogromne wrażenie na wszystkich obecnych na tym wydarzeniu. Wzbudza emocje samym swym wyglądem, a kiedy przekręci się kluczyk, to niezapomniane wspomnienia są gwarantowane. Dodge Challenger SRT Hellcat to auto do ślubu, które w jeszcze większym stopniu podkreśli wyjątkowość tego dnia dla nowożeńców.

Wynajem samochodów sportowych – cena za Dodge Challengera

Wielu miłośników motoryzacji i fanów amerykańskich aut sportowych chciałoby usiąść za kółkiem auta takiego jak Dodge Challenger. Wynajem tego modelu jest u nas możliwy bez limitu kilometrów i bez kaucji. Cena zależy zaś od okresu wypożyczenia. Oto nasz cennik 24h:

• Czarny kluczyk (uaktywnia moc ok. 500 KM) 1190zł/brutto bez kaucji i bez limitu kilometrów
• Czerwony kluczyk (uaktywnia moc ok. 707 KM) 1490zł/brutto bez kaucji i bez limitu kilometrów

Udostępniamy samochód na wypożyczenie także na dłuższy okres. To świetne auto do zabawy na tor, sympatyczny wybór jako auto do przejażdżki na weekend i oryginalny wybór jako samochód do ślubu. Zapraszamy do kontaktu. Sprawdź naszą ofertę, jeśli interesuje Cię wynajem Dodge Challengera SRT Hellcata.