Wynajem Chevrolet Camaro 2SS Fifty

Nowy model jednego z najbardziej rozpoznawalnych samochodów sportowych na świecie.

Ten muscle car pod wieloma względami wyprzedza europejską konkurencję, gwarantując kierowcy uczucie wyjątkowości na drodze, a wariacki wydech przyprawia o ciarki. Podobno nazwa Camaro oznacza w slangu przyjaciela, kompana. Twórcy samochodu uznali, że podkreśla ona więź między maszyną a człowiekiem.

Limitowana edycja Fifty została stworzona specjalnie na 50-lecie marki Chevrolet Camaro. Samochody w tej wersji wyróżniają się szarym lakierem Nightfall, czarnymi progami oraz kontrastującymi pomarańczowymi elementami. Całości dopełnia przeprojektowany grill, spojlery oraz nowe 20-calowe felgi.

CENNIK CHEVROLET CAMARO SS

24h

990 zł brutto.

48h

1790 zł brutto.

72 h

2490 zł brutto.

7 dni

3990 zł brutto.

Chevrolet Camaro 2SS Fifty – jubileuszowa pięćdziesiątka na wypożyczenie

Camaro powstało jako odpowiedź na Forda Mustanga. I to się zdecydowanie udało, bo chociaż samochód Chevroleta zdaniem wielu długo pozostawał w cieniu modelu Forda, to auto zapisało się w historii motoryzacji oraz popkulturze. Sympatyczny Bumblebee z serii filmów „Transformers” to właśnie jedna z generacji Chevroleta Camaro. Producent stawia na silną promocję tego auta w różnych mediach – istnieje nawet zestaw klocków Lego Camaro.

Nasza wypożyczalnia samochodów sportowych oferuje wynajem modelu w wersji 2SS Fifty powstałej na pięćdziesięciolecie marki. Wypożyczenie tego auta na weekend to znakomity pomysł. Chevrolet Camaro 2SS Fifty to topowy wariant tego modelu, już szósta jego generacja. Ośmiocylindrowy silnik ma moc 461 KM – samochód wręcz pożera kolejne kilometry trasy. To auto szybkie, zwinne i bardzo wdzięczne w prowadzeniu.

Jego wyjątkowość podkreśla limitowany charakter. Chevrolet Camaro to prawdziwa legenda wśród sportowych samochodów luksusowych. Za kierownicą rocznicowego wydania trzeba koniecznie usiąść, zwłaszcza jeśli jesteś fanem Chevroleta. Nasza wypożyczalnia Camaro pozwoli Ci spełnić marzenia o przejażdżce tym autem.

Chevrolet Camaro 2SS Fifty – samochód do ślubu Twoich marzeń

Samochód Chevrolet Camaro 2SS Fifty to nie tylko 50 wspaniałych lat rywalizacji między markami aut sportowych. To nie tylko potężna maszyna, która świetnie się prowadzi. To także pierwszorzędny wybór, jeśli interesuje Cię auto do ślubu. 2SS Fifty przyciąga wzrok i budzi duże emocje, zwłaszcza udekorowane w weselnym stylu.

Wśród aut premium ten model Chevroleta jest z pewnością jednym z najpiękniejszych. Ma też świetny standard wyposażenia i komfortowe wnętrze, co czyni z niego fantastyczny samochód do ślubu. W stosunku do poprzednich generacji jest bardziej europejski. To zaś oznacza, że jest po prostu jeszcze bardziej wygodny.

Doskonały samochód do ślubu to właśnie taki jak Chevrolet Camaro. Wynajem tego auta na wesele pomoże uczynić ten i tak już szczególny dzień jeszcze bardziej wyjątkowym. Dojazd do lokalu weselnego takim samochodem zrobi wrażenie na wszystkich gościach weselnych, a nowożeńcom zapewni mnóstwo frajdy z jazdy.

Nasze ceny na wynajem Chevrolet Camaro 2SS Fifty

Nasza wypożyczalnia samochodów sportowych posiada ten unikatowy model na wynajem w niskim koszcie – dbamy o to, by cena wypożyczenia była dla naszych klientów atrakcyjna. Oferujemy wynajem Chevroleta Camaro 2SS Fifty bez kaucji. Zależy nam na tym, aby wynajem samochodów sportowych w naszej firmie spełniał oczekiwania klientów. Zachęcamy do kontaktu, jeśli interesuje Cię to auto do ślubu, na weekend albo do wypożyczenia w innym celu.